Logo

Grupa .NET w Białej Podlaskiej nie jest duża, ale jak na nasze małe miasto jest to jedyne sensowne kółko programistyczne.

Grupa.NET została założona w 2007 roku, kiedy jeszcze na uczelni PSW nie było dobrego sprzętu i szczytem programistycznym było Visual Studio 2003.

Czasy jednak się zmieniły. Dzięki dotacjom z unii europejskiej uczelnia w Białej Podlaskiej się rozwinęła i nadal rozwija. W następnym roku będzie czynny akademik i inne obiekty.

Celem grupy .NET jest pomaganie studentom w rozwijaniu swoich pasji. Obecnie kółko  organizuje różne kursy do certyfikatów Microsoftu, ja byłem tylko jednym z nich. Dla mnie ta Grupa.NET spełnia swój cel.

Oznajmiając mój pomysł na konferencję w Białej Podlaskiej przygotowywałem animacje członków Grupy.NET.

Był to jeden z wielu moich pomysłów. Ostatecznie animacja ta nigdy nie została zakończona z powodu braku możliwości zrobienia zdjęć członkom grupy.  A to aparatu nie miałem ,a to baterie padły ,a to dana osoba nie przyszła.

Z drugiej strony nikt nie traktował tego pomysłu poważnie. Czytaj nikt mi nie pomagał.
Niestety  ostatni rok studiów nie jest dobrym czasem na eksperymenty.

Narysowałem tylko siebie. Fragment moich klatek animacyjnych widać na samej górze strony. Przynajmniej umiem znaleźć dla nich jakieś zastosowanie. Godziny rysowania nie poszły na marne.

image

Powyżej widać jeden z rysunków, który miał być użyty w animacji. Ostatecznie skończył jako statyczny obrazek reklamujący mnie na konferencji ITAD.


Do tej animacji narysowałem logo Bialskiej Grupy.NET.

Logo grupy net4-01

Nie studiowałem grafiki ,ale pomysł się spodobał.
Ostatecznie logo miało swoje pięć minut na projektorze w czasie konferencji ITAD 2011.

Kon_02_02

Logo wykorzystałem  też do koszulki.

Jednak tak jak mówiłem wcześniej to są fajne pomysły ,ale miasto Biała Podlaska  to Biała Podlaska. W tamtym okresie miałem też na głowie inne sprawy jak np. pisanie pracy inżynierskiej. Jednak szkoda ,że nie umiem spełnić swoich wszystkich pomysłów. Kto na świecie próbował użyć animacji Silverlight-a jakby był to Flash. No nikt, czy właśnie niewielu.