Shadow

Oto kolejna ilustracja narysowana w grafice wektorowej.

Podobnie jak ilustracje wcześniejsze i ta powstała jako reklama na konferencję ITAD 2011 w Białej Podlaskiej.

Z tego, co pamiętam ten rysunek powstał 2 dni przed prezentacją/reklamą, dlaczego powinnyśmy zorganizować konferencje ITAD w Białej Podlaskiej.

potenga_c_05-01

Ilustracje te wykorzystałem też jako wzór na koszulkę. Fajny pomysł jak na kogoś, kto jest grafikiem amatorem. Nie pamiętam  sklepu internetowego, w którym wykonałem tę koszulkę. Aplikacje dodawania swoich własnych wzorów są jednak w miarę podobne.

dodawanie wzoru

W trakcie tworzenia wzoru warto zwrócić uwagę na technologię wykonania. Raz zamówiłem koszulkę z Amigową dyskietką i wzór ten był scalony wraz z koszulką.

Niestety przy swoim własnym wzorze nie zwracałam na to uwagi ,więc trochę się zasmuciłem faktem, że 50 zł kosztowała koszulka z naklejką mojego wzoru. Taką rzecz łatwo sprać i zniszczyć. Niestety nie znam się na tym i mogę tylko doradzić na co zwracać uwagę ,a nie co konkretnie zrobić.

otrzymanie koszulki

Być może w przyszłości zamówię kolejną koszulkę z własnym wzorem. Wtedy opiszę, w jakim sklepie ją zamówiłem i  jakich czynności musiałem w tym celu dokonać

192625_185845948124226_100000964678242_421637_6392651_o

Ostatecznie przymierzyłem koszulkę i nawet mi się spodobała. Miałem ją na sobie w trakcie mojej prezentacji na konferencji ITAD 2011 w Białej Podlaskiej.

Jeśli chodzi o wykorzystanie rysunku w prezentacji i animacji można zobaczyć to tutaj.

image

Trzeba tylko nacisnąć na trzeci przycisk licząc od lewej strony.
Na dole krótki film wideo pokazujący animacje w Expression Blend 4.0.